Проект «Смачне Закарпаття»

(доступно круглий рік для всіх гостей «Вілла Гарден»)

Проект «Смачне Закарпаття» єдиний в своєму роді і розроблений у комплексному співробітництвi з провідними рестораціями і дегустаційними будинками. Девіз нашої кулінарної презентації полягає в тому, що їжа повинна бути смачна, приготовлена ​​по традиційним і оригінальними рецептами, а також схвалена екзотичною і сучасною кухнею. Звичайно, ми зобов’язані згадати, що мова йде не просто про фантастичні кухнi всіх часів і окремих народів Закарпаття, а й про те, що всі ці новації створені в гармонії з власним виробництвом продуктів, власними фермами, пивоварнями і екологічно чистими інгредієнтами.

При проектуванні даного заходу, ми встановили контакт з найбільш популярними, чесними і добрими партнерами, чия бездоганна репутація простягається далеко за межі Карпат. Турне, яке ми Вам пропонуємо, дозволить Вам відчути історію, культуру, покуштувати атмосферні місця, отримати насолоду від духу середньовіччя, українського села, вiдчути смаки і настрої численних народів, що жили в різний час. Все це буде супроводжуватися професійними дегустаціями, авторськими сетами і високою кухнею. І все заради Вас, щоб Ви могли відчути себе справжнім гурманом, цінителем і просто смачно поїсти.

Весь вояж буде дуже насиченим в плані локацій і частувань, а тому його можна назвати кулінарно-історичним. Крім шедеврiв ресторанів, середньовічних трактирів з власними пивоварнями і дегустаційних будинків з власними виноградниками і віковою історією, Ви поринете в обстановку сільського вечора і польової кухні, доторкнетеся до простої, але дуже різноманітної кухні робочих селян, пастухів і мисливців. Все це буде супроводжуватися класичною обстановкою: вечір, гітара, вогонь, пісні, сміх, наливки, берег гірської річки і повна безтурботність. Добро і ласка, яка проллється в Ваші душі здатна зцілювати … Це вже щось більш високе, Ви впускаєте в себе дух гір, Карпат, людей, історії … Назвати це поїздкою некоректно, скоріше це зцілююча подорож в самому серці найбільш величних гір, їх міст і провінцій, які завжди годували і оберігали всіх кому пощастило жити по сусідству з ними.

Важливим моментом є те, що Вас очікує селянська кухня, висока кухня, авторські сети від шефів, закарпатська древня / традиційна кухня, закарпатська сучасна / експериментальна, угорська та європейська, їжа пастухів, свіжозварене пиво і наливки, історичні екскурси, дегустації, відвідування історичних пам’яток.

Участь в проекті побудовано за системою «плати один раз». У вартість заходу входить:

План заходу:

Маршрут – 1

Екскурсія в замок «Графа Шенборна», авторські сети в ресторанах «Порядний Газда» і «Мала Гора», винний дегустаційний будинок і екскурсія в «Шато Чизай».

Маршрут – 2

Екскурсії в фортифікацію в «Унгвар», музей «Старе Село», авторський сет в ресторані «Комітат Унг» і багато іншого.

Маршрут – 3

Зустріч заходу на березі річки, невимушений пікнік.

Маршрут (день) – 1

Маршрут (день) – 2

Маршрут (день) – 3

Створіть приголомшливі враження

Правила і ціни:

Ціна участі в проекті: 8200.00 грн з розрахунку до 2-х осіб (доступ до участі є лише у Гостей «Вілла Гарден»);

За додаткових персон понад 2-х, необхідна доплата в розмірі 4100.00 грн за кожного

Є можливість відвідувати івенти окремо без покупки всього кейса програм.

Маршрут Вартість
маршрут 1 3500 грн до 2-х осiб;

1750.00 грн за кожного понад

маршрут 2 3500 грн до 2-х осiб;

1750.00 грн за кожного понад

маршрут 3 2000 грн до 2-х осiб;

1000.00 грн за кожного понад

Вегетаріанцям, людям з особливою дієтою і раціоном харчування необхідно зателефонувати для уточнення меню.

Умови бронювання туру

  • Для участі в проекті необхідно внести передоплату у розмірі 50% від вартості туру

  • Захід доступний всім нашим Гостям, незалежно від періоду проживання

  • У разі неможливості надати послугу (програму), гроші за ненадану послугу повертаються туристам.

  • При замовленні одномісного розміщення тури недоступні

Для оформлення туру зв’яжіться з менеджером або напишіть в коментарі до замовлення “Хочу оформити тур”